MÖBLER / Bord / Soffbord 11796198
nr 1179 6198
Soffbord
Stenskiva, / trä, längd: 110 cm, djup: 110 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:11:47
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr